درباره مرکز پزشکی پرستاری در منزل سوژین

مرکز پزشکی پرستاری سوژین به شماره ثبت 18430 اولین و معتبرترین مرکز پزشکی و پرستاری در منزل استان کردستان است که از سال 1395 فعالیت رسمی خود را در ارائه خدمات پزشکی، پرستاری، تشخیصی و مراقبتی در شهر سنندج آغاز کرده است.

هم اکنون این مرکز با در اختیار داشتن بیش از 5 پزشک، بیش از10 پرستار، بیش از 10 نیروی کمک پرستاری، نمونه گیر آزمایشگاه، فیزیوتراپیست، متخصص طب داخلی، متخصص طب اورژانس، مسئول پذیرش یکی از بزرگترین مراکز مراقبت در منزل در غرب کشور است.

همچنین این مرکز با دراختیار داشتن جامعترین و تخصصی ترین نرمافزار مراقبت در منزل کشور که مشتمل بر 3 اپلیکیشن بیمار، پرسنل و ارجاع است. با استفاده از اپلیکیشن مراقبت در منزل سوژین که از این لینک انتهای این متن قابل دانلود است، شما می توانید  به سادگی درخواست های درمانی خود را ثبت نمایید.

مرکز پزشکی و پرستاری در منزل سوژین ماهانه بیش از هزار درحواست درمانی را از سرتاسر سنندج و روستاهای اطراف به صورت کاملا مدرن و با استفاده از آخرین روش های درمانی و بر بستر آنلاین و حضوری به انجام می رساند. این مرکز مفتخر از است که در طول بیش از 5 سال سابقه فعالیت و بیش از 50 هزار درخواست درمانی و مراقبتی و تشخیصی انجام شده، حتی یک مورد شکایت ثبت شده در مراجع قانونی ندارد.

همچنین مفتخریم که در طول بیش از 5 سال فعالیت اعتماد بیش از 10 مرکز و سازمان را برای عقد قراداد های درمانی و تشخیصی پرسنل و یا بیماران آن ها جلب نموده ایم. و ارائه خدمات درمانی به سایر سازمان ها و موسسات سنندج از جمله خدمات ماست.

دورنمای سوژین در طی سالیان آینده و هدف این مجموعه انی است که به قطب مراقبت های خانگی در غرب کشور تبدیل شود و در شهرستان سنندج، آرزوی ما برقراری یک بیمارستان سیار کامل، با تمام امکانات اداری، تشخیصی، درمانی و پیگیری لازم است. از همین رو شعار ما ” سوژین، بیمارستانی در خانه شما” می باشد.

 

برای تماس با مرکز و ثبت هرگونه درخواست پزشکی، پرستاری، تشخیصی و مراقبتی می توانید از یکی از راه های زیر اقدام کنید:

  1. تماس با شماره تلفن 08733287789
  2. دانلود اپلیکیشن بیماران سوژین