ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل در سنندج

اگر امکان مراجعه به مراکز درمانی را ندازید، اگر پدر و مادر پیر یا ناتوانی دارید که جابه جایی آن ها و منتظر گذاشتنشان در صف های طولانی مطب برای شما دشوار است، احتمالا تاکنون بارها با خود به این نکته فکر کرده اید که  ای کاش امکان این وجود داشت که پزشکی بر بالین بیمار شما حاضر شود.

شاید این موضع تا چند سال پیش برای بسیاری از افرادی که به این خدمت نیاز داشتند در حد یک آرزو بود، اما امروزه با گشترش مراکز مراقبت در منزل دسترسی به ویزیت پزشکان در خانه در سنندج و بسیاری دیگر از شهرهای کشور فراهم شده است.

مرکز پزشکی پرستاری در منزل سوژین بهترین مرکز مراقبت در منزل استان کردستان و اولین مرکز از این نوع مراکز در استان است، از همان شروع به کار خود و از 5 سال پیش با عقد قرارداد با بهترین پزشکان عمومی و نیروهای جوان اما کارآزموده، امکان ارائه این خدمات به بیماران خود را فراهم نموده است. ما در سوژین مفتخریم که در طول این 5 سال، هزاران بار پزشکان خود را بر بالین بیماران اعزام کرده ایم و حتی یک مورد شکایت و نارضایتی از این فرآیند نداشته ایم.

مرکز پزشکی پرستاری در منزل سوژین، اکنون مفتخر است که بیش از 10 پزشک عمومی و متخصص دارد که در صورت نیاز بیماران، بر بالین آن ها حاضر می شوند، و تشخیص و دستورات درمانی لازم را برای آن ها تجویز می کنند. از سوی دیگر مرکز سوژین با دارا بودن آزمایشگاه طرف قرارداد، و پرستاران ونیروهای مجرب قادر است تمامی دستورات تشخیصی و درمانی را که پزشک تجویز می کند در ادامه ی زوند درمان برای بیمار انجام دهد و تنها دغدغه ی بیماران و خانواده آن ها فقط بیماریشان باشد و دیگر نگران نحوه گرفتن آزمایشات، تهیه دارو ها و … نباشند.