توانایی پرسنل سوژین

حرفه ای و متخصص

پرسنل مراقبت های ویژه:

سوژین مفتخر است با بیش ار 5 پرستار که هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه ی بیمارستان های توحید و کوثر سنندج ارائه خدمت می کنند همکاری نماید. ما مفتخر هستیم که بسیاری از اساتید به نام مغز و اعصاب، جراحی و بیهوشی در استان کردستان برای پیگیری و ارائه خدمات در منزل بیمراان ICU خود به سوژین اعتماد کرده اند و همواره از این اعتماد راضی بوده اند. پرسنل مراقبت های ویژه سوژین به صورت دوره و در قالب گروه های آنلاین همواره تجارب کاری خود را در مراکز مراقبت در منزل به اشتراک می گذارند و این باعث می شود که آن ها بتوانند خدمات شایسته تری را به بیماران ارائه دهند.

پرسنل کمک پرستاری:

سوژین مفتخر است که حتی در بخش خدمات کمک پرستاری و مراقبت از بیماران، از نیروهای آموزش دیده، کارآزموده و دارای سابقه ی فعالیت در مراکز درمانی نظیر بیمارستان های معتبر سنندج ( بعثت، توحید، کوثر و …) و یا مراکز مراقبت و نگهداری از سالمندان و معلولین بهره می برد.

این باعث شده است که درخواست کنندگن خدمت همواره از توانایی های نیورهای کمک پرستاری سوژین شگفت زده شوند و در بازخوردهای خود همواره رضایت خود را از نحوه ی ارائه این خدمات ابراز نموده اند. 

پزشکان:

سوژین مفتخر است که به عنوان اولین مرکز مراقبتی های پزشکی و پرستاری در استان کردستان، تنها مرکزی باشد که امکان ارائه ویزیت پزشکی در منزل بیماران را در سطح پزشک عمومی و حتی متخصص فراهم کند. ما افتخار داریم که با دو تن از متخصصین معتبر استان کردستان در رشته های طب داخلی و طب اورژانس به مدت بیش از 6 ماه همکاری کنیم. از این رو بسیاری از بیمارانی که امکان جابه جایی ندارند و نیازمند درافت خدمات ویژه تری از جمله ویزیت متخصص هستند همواره با سوژین تماس می گیرند و از فراهم بودن این امکان راضی و خشنود هستند.

همچنین سوژین مفتخر است که با 6 پزشک عمومی کارآزموده و حرفه ای همکاری م کند. این پزشکان به صورت روزانه در 3 شبفت صبح و عصر و شب به ویزیت بیماران می پردازند.

 

فیزیوتراپی:

مرکز پزشکی پرستاری در منزل سوژین تنها مرکز پزشکی و پرستاری در سنندج و در استان کردستان است که هم اکنون امکان همکاری با فیزیوتراپیست های محرتم را جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی و توان بخشی در منزل را دارد. فیزیوتراپیست های سوژین با تمام امکانات بر بالین بیمارانی که امکان حضور در مراکز فیزیوتراپی را ندارند حاضر می شوند و تمامی فرآیند های درمانی را برای آن ها انجام می دهند. 

 

مراقبت از زخم:

یکی از بخش های فعال که خدمات شایانی را به بیماران ارئه می دهد مراقبت از زخم در منزل در سنندج است. مراقبت از زخم شامل زخم های نظیر طخم بستر، زخم های سوختگی، زخم پای دیابتی و زخم های بعد از جراحی و … می شود.

پرسنل آموزش دیده سوژین که دارای مدرک بین المللی در مراقبت از زخم هستند، امروزه توانسته اند به بیش از 100 بیمار خدمات مراقبت از زخم در منزل ارائه کنند و به لطف خداوند تمامی این موارد موفقیت آمیز بوده است.